Kneho- Slideshow
Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünler   |   Kumaşlar   |   Kalite Kontrol   |   Finans   |   İletişim       


Kalite Kontrol
 
Net-Brüt tartışması
Çorap sanayicileri ile iplikçiler arasında yapılan ürün alışverişinde 'net-brüt' tartışması giderek büyüyor.
Çorap Sanayicileri Derneği brüt mal satmakta ısrar eden iplikçilere savaş açtı. Üyelerini iplikçilerden sadece net ürün alma konusunda uyaran dernek, iplik alımlarına bir standart getirmeye çalışıyor.

Devamı

Konfeksiyon Makinesi Fuarı 2012
Fuara, 420'den fazla katılımcı firma ve firma temsilcisi ile 30 bine yakın ziyaretçi bekleniyor.

Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri, Konfeksiyon Yan Sanayi ve Aksesuarları Fuarı "Konfeksiyon Makinesi Fuarı 2012" fuarı açıldı.


Devamı

TGS, yüzde 30 iskonto ile borsaya geliyor
207 ihracatçı firmanın oluşturduğu Trakya Tekstil ve Giyim Sanayicileri ve Dış Ticaret AŞ, halka arz ediliyor. 5.60 liradan halka arz edilecek şirket, yüzde 30 iskonto uygulayacak.


Trakya Tekstil ve Giyim Sanayicileri ve Dış Ticaret AŞ, yüzde 33.3 hissesini halka arz ediyor. Türkiye genelinde 207 ihracatçı firmanın oluşturduğu şirketin halka arzı 30-31 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. 


Devamı

   
 0,0000 0,0000
 0,0000 0,0000

Her türlü kumaş ihtiyacına, donanımlı ve tecrübeli kadrosu, üstün kalite anlayışı ile hizmet veren Gökkuşağı Tekstil'in, kalite anlayışı içinde öncelikli hedefi, doğru ürünü zamanında en iyi şekilde değerlendirip  hatasız şekilde müşterisine sunmaktır.

dsc_0023_400KALİTE POLİTİKAMIZ

1. Kalite ve yenilik: Kuruluş misyonumuz ilk günden bugüne değişmemiştir.. Kalite! Hammadde seçiminden ürüne kadar üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü uygulanır.

2. İnsan sağlığı: İnsan sağlığı açısından tehlike içermeyen kumaşlara ilgi arttıkça Gökkuşağı Tekstil'de bu yönde çalışmalara başlayarak insanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapıyor, sağlık açısından sakıncalı olmayan ürünlere öncelik veriyor.

3. Uzun ömürlülük: Ürünlerimizin kalitesinden söz ederken uzun ömürlü olması gerekliliğini göz ardı edemeyiz. Bu bakımdan kumaş örme olan ürünlerimiz uzun ömürlü olup müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir.

 

Keywords: kalite, uzun ömür, sağlamlık, örme, kumaş, insan sağlığı, yenilik, hammadde


Copyright © 2013 Designed by Polaris Web Design